29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün

3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün
Rate this post

Bambaşka Yükseklik Baskı İhtiyaçları İçin İki Yeni Ultimaker 2

3D yazıcı sektörünün öncü kuruluşlarından Ultimaker’ın benzer adı içeren ve MAKE dergisinin yaptığı araştırmaya tarafından nihai kullanıma uygun en iyi 3D yazıcı seçilen Ultimaker 2 ailesine 2 mahsul daha katıldı. Ultimaker 2 Extended ve Ultimaker 2 Go adlarını içeren yeni 3D yazıcılar, şıklığı performans ile buluşturduğu gibi, kolayca zorlama alma avantajlarıyla da cazibe merkezi durumunda. Ayrı boyutlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek olan Ultimaker 2 ailesi, Türkiye’nin ilk ve tek 3 boyutlu printer konsept mağazası olan 3Dörtgen kadar satışa sunuldu.

Hızlı ve kolayca zorlama elde etmek isteyenler için geliştirilen Ultimaker 2 ailesi, ayrı boyutlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek olan 2 yeni üye ile genişledi. Ultimaker 2 Extended, 357 x 342 x 488mm genişletilmiş boyutları ile ilk Ultimaker 2’den daha büyük baskı hacmine ulaşırken, 20 mikrona dek baskı kalitesiyle de göz dolduruyor. Ultimaker 2 Go ise birincil Ultimaker 2’ye tarafından daha küçük 258 x 250 x 287mm boyutlarıyla, 20 mikrona kadar baskı kalitesi ve taşınabilir tasarımıyla kompakt bir baskı çözümü sunuyor.

Adamakıllı açık kaynaklı yazılımıyla dilenildiği gibi geliştirilebilen Ultimaker 2 ailesi, modifiyeye de olanak sunuyor. “Düş et ve zahmetsizce üret!” mottosuyla dikkat çeken Ultimaker 2 ailesi, yeni ürünlerle birlikte bambaşka boyutlarda imal imkanı sunarak, kullanıcılarına daha pozitif fırsat yaratıyor. Ultimaker 2, Ultimaker Go ve Ultimaker Extended’a, Türkiye’nin birincil ve tek 3 boyutlu yazıcı konsept mağazası olan 3Dörtgen’den veya edukkan.3dortgen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ