3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün - TurkMynet.Com 3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün
26.03.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün

  • Teknoloji
  • 17 Aralık 2016
  • 3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün için yorumlar kapalı
  • 0 KEZ OKUNDU
3D Yazıcıda 2 Yeni Ürün
Reklam
Rate this post

Farklı Boy Baskı İhtiyaçları İçin İki Yeni Ultimaker 2

3D yazıcı sektörünün öncü kuruluşlarından Ultimaker’ın aynı adı taşıyan ve MAKE dergisinin yaptığı araştırmaya göre nihai kullanıma uygun en iyi 3D yazıcı seçilen Ultimaker 2 ailesine 2 ürün daha katıldı. Ultimaker 2 Extended ve Ultimaker 2 Go adlarını taşıyan yeni 3D yazıcılar, şıklığı performans ile buluşturduğu gibi, kolayca baskı alma avantajlarıyla da cazibe merkezi durumunda. Farklı boyutlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek olan Ultimaker 2 ailesi, Türkiye’nin ilk ve tek 3 boyutlu yazıcı konsept mağazası olan 3Dörtgen tarafından satışa sunuldu.

Hızlı ve kolayca baskı almak isteyenler için geliştirilen Ultimaker 2 ailesi, farklı boyutlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek olan 2 yeni üye ile genişledi. Ultimaker 2 Extended, 357 x 342 x 488mm genişletilmiş boyutları ile ilk Ultimaker 2’den daha büyük baskı hacmine ulaşırken, 20 mikrona kadar baskı kalitesiyle de göz dolduruyor. Ultimaker 2 Go ise ilk Ultimaker 2’ye göre daha küçük 258 x 250 x 287mm boyutlarıyla, 20 mikrona kadar baskı kalitesi ve taşınabilir tasarımıyla kompakt bir baskı çözümü sunuyor.

Tamamen açık kaynaklı yazılımıyla dilenildiği gibi geliştirilebilen Ultimaker 2 ailesi, modifiyeye de imkan sunuyor. “Hayal et ve kolayca üret!” mottosuyla dikkat çeken Ultimaker 2 ailesi, yeni ürünlerle birlikte farklı boyutlarda üretim imkanı sunarak, kullanıcılarına daha fazla fırsat yaratıyor. Ultimaker 2, Ultimaker Go ve Ultimaker Extended’a, Türkiye’nin ilk ve tek 3 boyutlu yazıcı konsept mağazası olan 3Dörtgen’den veya edukkan.3dortgen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

sizlere turkmynet.com farkıyla sunulmuştur

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ