29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Altın Sözler

Altın Sözler
Rate this post

Altın Sözler uygulaması ile hayatın her derhal kullanabileceğiniz, meşhur düşünürlerin birbirinden hoş ve özlü sözlere ulaşabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz Altın Sözler uygulamasını fazla severek kullanacaksınız. Kolay yoklama edilebilen çok iyi bir mönü ile geliştirilmiş olan uygulamayı karışık menülerde boğuşmak zorunda kalmadan rahatlıkla ve büyük bir sevinçle kullanabilirsiniz.

Altın Sözler uygulaması ile dünyaca ünlü düşünür, din adamı ve bilim adamlarının ruhunuzun karanlıklarında yatan duygulara ışık tutacak birbirinden güzel ve özlü sözlerine ulaşabilirsiniz. Gerçekte hoşunuza dışarı giden sözleri sosyal paylaşım sitelerinde yer alan hesaplarınız üzerinden paylaşabilir ve arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Bundan Başka severek kullanacağınız Altın Sözler uygulamasını iOS tabanlı tüm cihazlarınıza bedava olarak yükleyebilir ve başvuru içi satın almalar olmadan bedava olarak kullanabilirsiniz.

Altın Sözler indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ