29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Ashampoo Backup 2016

Ashampoo Backup 2016
Rate this post

Ashampoo Backup 2016; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda yer alan bütün verilerinizi güvenle yedeklemenize ve daha sonra gerekli durumlarda geri yüklemenize imkan tanıyan basit kullanıma sahip bir yedekleme yazılımıdır.

Ashampoo Backup 2016, bilgisayarınıza yüklediğiniz andan itibaren arkadaki planda sessizce çalışır ve dosyalarınızı tehlikesiz bir şekilde yedekler. Tüm manâlı verilerinizi yedekleyebileceğiniz yazılım tamamen herhangi bir teknik bilginiz omadan, en düşük çaba ile maksimum güvenlik deneyimi yaşayacaksınız.

Yazılımı kullanarak yedeklediğiniz dosyalarınızı ivedi durumlarda güvenle geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Windows Gezgini yoluyla dosyaları görüntüleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Son derece gelişmiş yedekleme teknolojisine sahip yazılımda yer alan “Artımlı Yedekleme Teknolojisi” bir uçtan bir uca yedekleriniz her zaman aktüel. Hatta 2 terabayttan daha artı alana sahip büyük değişmez diskler, kolaylıkla geniş arşivler oluşturmak için desteklenmektedir.

Esas Özellikleri:

Iyice otomatik data yedekleme Dosya yedekleme ve geri doldurma Tüm işletim sistemlerini yedekleme ve geri yükleme Güvenlik için şifreleme Kullanıcı dostu arayüz En Fazla sıkıştırma yolu ile büyük alan tasarrufu Program ya da Windows Gezgini yolu ile kolay data kurtarma Sistem arızalarına karşı kurtarma diskleri
Ashampoo Backup 2016 indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ