29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Asus’a Ces’ten 7 Ödül

Asus’a Ces’ten 7 Ödül
Rate this post

ASUS CES İnovasyon Ödülleri’nden 7 ödülle döndü!

ZenBook NX500, ROG GR8, Transformer Book T300 Chi, ZenBook UX305, LX321, LX341, ve ROG G20AJ bilgisayar Donanımı ve Bileşenlerinden oyun Donanımı ve Aksesuarları’na kadar farklı kategorilerde 7 ödülü ASUS hanesine yazdırdı.

ASUS, tasarım ve mühendislikte sergilediği olağanüstü başarıyla Las Vegas’ta düzenlenen2015 International CES® fuarında 7 CES inovasyon Ödülü’nün sahibi oldu.  ZenBook NX500 ve ZenBook UX305 ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, Transformer Book T300 Chi ikisi bir arada ayrılabilir dizüstü bilgisayarlar ve ROG GR8 ultra kompakt oyun bilgisayarı Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri kategorisinde CES İnovasyon Ödülü’nün sahibi olurken, kıvrımlı ekranlı LX321 ve LX341 monitörler Bilgisayar Çevre Birimleri kategorisinde ödül aldı. ROG G20AJ kompakt oyun bilgisayarı ise Oyun Donanımı ve Aksesuarları kategorisinde CES İnovasyon Ödülü’nü kazanma başarısını gösterdi.  

1976 yılından bu yana verilen CES İnovasyon Ödülleri, alıcı elektroniği sektörünün en prestijli ödül programları aralarında yer alıyor. Toplamda 29 kategoride verilen ödüller, endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve gazetecilerden oluşan bağımsız bir jürinin değerlendirmesi sonucunda sahiplerine veriliyor. 

2015 CES İnovasyon Ödülü kazanan ASUS ürünleri

ASUS ZenBook NX500 Serisi

Reformcu mühendislik ve tasarım tekniklerinin birlikteliğini sunan ZenBook NX500 serisi ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, sahip oldukları güçlü donanımla tavizsiz bilişim deneyimini tüketicilere sunuyorlar.  Şık, alüminyum tek parçadan oluşan yapı ve ince biçim faktörlerinin yanı sıra, çarpıcı güzellikteki gümüş renk, ürünlerin çarpıcı bir etki bırakmasına ve yüksek taşınabilirlik seviyesine sahip olmalarına imkân tanıyor. ASUS’un, ASUS VisualMaster teknolojisine sahip birincil 4K/UHD ekranlı dizüstü bilgisayarı olan ZenBook NX500, çarpıcı güzellikte grafikler ve metinler sunmanın yanına, geleceğin 4K Video içeriğini de bugünden desteklemesiyle ön plana çıkıyor. NX500’ün 15,6 inç 3840 x 2160 çözünürlükteki IPS paneli, meslek amaçlı kullanımlarda verimi ve üretkenliği en yüksek seviyeye çıkarıyor. NX500,  Intel® Core™ i7’ye varan işlemciler, NVIDIA® GeForce® GTX™ 850M’ye varan ekran kartları, 2GB’lik GDDR5 video belleği desteği tamamen doğaüstü sürat ve grafik performansı sağlıyor. 

ASUS Transformer Book T300 Chi

Tıraş Bıçağı kalınlığında 12,5 inç tablet ekranına, çarpıcı bir tasarıma sahip yüksek performanslı, ikisi bir arada dizüstü bilgisayar ASUS Transformer Book T300 Chi, çalışırken üretken olmanın yanı sıra film, müzik ve oyunlardan da keyif olmak isteyen mobil çalışanlar için ideal bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. Transformer Book T300 Chi, en son sürüm Intel Core M işlemcisi baştan sona üstün performans ile üstün güç verimliliğini bir arada sunarken, piyasadaki birçok ultra taşınabilir dizüstü bilgisayardan daha ince olabilmesiyle de dikkat çekiyor. İkisi bir arada dizüstü bilgisayar 2560 x 1440 WQHD IPS ekranıyla çarpıcı ayrıntılara sahip görüntüler sunuyor.

Chi ailesinin öteki modelleri arasında T100 Chi ve T90 Chi yer alıyor. T100 Chi, 10,1 inç tablet ekrana sahip. Yalnızca 7,2 mm kalınlığa sahip T100 Chi dünyanın en ince Windows tableti. T90 Chi ise, yalnızca 7,5 mm kalınlığıyla dünyanın en ince 8,9 inç tabletine sahip. Bütün Chi modelleri tıraş bıçağı kalınlığındaki görünümleri ve fansız tasarımın sağladığı sessiz egzersiz ayrıcalığıyla benzerlerinden ayrılıyorlar.

ASUS ZenBook UX305

Tamamen alüminyum tasarımlı ZenBook UX305 dizüstü bilgisayar, 12,3 mm kalınlığıyla dünyanın en ince 13,3 inç QHD+ dizüstü bilgisayarı olma özelliğine sahip. İnce bitmiş şekli herzamanki ZenBook konseptinin genlerini yansıtıyor. Obsidiyen Taşı renk seçeneğiyle öne meydana çıkan mahsul, ASUS’a özgü eşmerkezli çember hatları veya ipeksi Seramik Alaşımıyla hemen ayırt edilebiliyor.  Performans ile lüksü bir arada sunmaya karşın ZenBook geleneğini devam ettiren mahsul sadece 1,2 kg ağırlığında. Ürünün Intel Core M işlemcisi sorunsuz çoklu görev sağlarken, 256 GB kapasiteli ışık hızında katı hal diskiyle de farklılaşıyor. Canlı ve net görüntüler sunan 13,3 inç ekran QHD+ 3200 x 1800 piksel çözünürlüğe sahip.

ASUS ROG G20AJ

Gelişmiş donanımı 12,5 litre tasarıma sığdırma başarısını bildiren ASUS Republic of Gamers (ROG) G20 dünyanın en zinde kompakt oyun bilgisayarı olarak öne çıkıyor. Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 980 Ekran Kartı baştan sona uzun oyun maratonlarında üstün performans sunan mahsul, doğal konveksiyon kullanan reformcu soğutma sistemiyle de fark yaratıyor. ROG G20, bütün bu performans ayrıcalıklarına karşın umma modunda 22 dB seviyesindeki sessizlikte çalışabiliyor. 

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ