17.05.2017 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Bahar saçlarınıza bakımıyla gelsin

Bahar saçlarınıza bakımıyla gelsin

Isıveren şekillendiriciler, badana, röfle gibi kimyasal işlemler veya çevresel faktörlerden nedeniyle saçlarınızda oluşan hasarı, uygulayacağınız yoğun bir nem maskesi ile onararak bahara canlı, aydınlık ve sağlıklı saçlarla girmeye ne dersiniz ?

John Frieda Collection’ın en yeni ürünü Frizz Ease® Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque – Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi, içeriğindeki Süt Proteini ve Avokado Yağı ile saçtaki zarar görmüş bölgeleri niyet alarak onarmaya tezgâhtar olur. Saçlara ihtiyacı olan nemi sağlayan bu ürün, hem saçı elektriklenme ve kabarmaya aleyhinde korumayı da destekler. Bu ürünü keza adi bir nemlendirici bakım kremi olarak, keza de yoğun bir bakım için nem maskesi olarak kullanabilirsiniz.

Frizz Ease® Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque Fiyatı: 26 TL

1) Jurnal Bakım için; Şampuanla temizlediğiniz saçınızdaki suyun fazlasını aldıktan sonradan bilhassa uçlarına yoğunlaşarak bütün saçınıza eşdeğer miktarda uygulayınız. 1 dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. En iyi netice için haftada 2 kez kullanabilirsiniz.

2) Yoğun Bakım için; Şampuanla temizlediğiniz saçınızdaki suyun fazlasını aldıktan sonradan özellikle uçlarına yoğunlaşarak tüm saçınıza eşit miktarda dağıtınız. Ürünü saçınıza uyguladıktan daha sonra saçınızı sıcak bir havluyla sarıp 20 dakikaya dek bekletebilirsiniz, sonradan saçınızı durulayınız.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ