17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Brainly (Eodev.com)

Brainly (Eodev.com)
Rate this post

Ödevlerini yapmakta zorlanan ve kaynak arayışında olan öğrenciler için özel olarak geliştirilmiş Brainly (Eodev.com), öğrenciler için yeniden öğrencilerden oluşan bir öğrenme platformudur.

Iyice ücretsiz olarak öğrencilerin hizmetine sunulan platforma 24 saat ulaşabilmeniz olası. Proje ödevlerinizde, performans ödevlerinizde ve bir fazla öbür ödevlerinizde başvurabileceğiniz fantastik bir kaynak. Uygulamayı saniyeler içerisinde iOS cihazlarınıza yükleyerek aklınıza takılan bütün sorularınızı sorabilir ve dakikalar içerisinde yanıtlarını alabilirsiniz.

Dilekçe ile ödevleriniz için yardım alabileceğiniz gibi dilerseniz sizde uzman olduğunuz derslerde diğer öğrencilere takviye edebilirsiniz. Diğer öğrencilere yapacağınız her yardım için teşekkür ve puan toplayabilirsiniz. Topladığınız bu teşekkür ve puanlar size Acemi’den Dahi’ye kadar olan rütbeleri atlama imkanı sunuyor.

Herhangi bir tatbik içi satın alma önermeyen başvuru son derece güvenilir. Dakikalar içerisinde soru sorabiliyor ve yanıt alabiliyorsunuz.

Öğrencilerin karşılıklı yardımlaşabileceği bu öğrenme platformunu mutlaka denemenizi öneririm.

Brainly (Eodev.com) indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ