Candown 2016 Freedom 64bit - TurkMynet.Com Candown 2016 Freedom 64bit
26.03.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

Candown 2016 Freedom 64bit

  • Program indir
  • 02 Ocak 2017
  • Candown 2016 Freedom 64bit için yorumlar kapalı
  • 25 KEZ OKUNDU
Candown 2016 Freedom 64bit
Reklam
Rate this post

Candown 2016 Freedom 64bit; kullanılabilirlik, teçhizat uyumluluğu, istikrar ve emniyet konularında geniş olanaklar sunan bir işletim sistemidir.

Kişiye Özel başvuru formu amaçlı geliştirilen iletim sistemi, Linux çekirdeğini kullanmaktadır ve Debian temellidir. Keza açık kaynak paketlerde debian-ubuntu ppa depoları kullanılmıştır.

Kendine ait bir ppa deposu bulunmayan işletim sisteminde dahil olan depolar ihtiyacınızı karşılayacak seviyededir.

Ayrıntılarıyla şahsi tatbik için geliştirilen işletim sistemi Candown 2016 Freedom 64bit elbette ticari, kuruluş, akademi, dernek, vakıf ve organizasyon işinde kullanılmamaktadır.

CanDows’u sabit diskinize hiç dokunmadan deneyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınıza belirlemek isterseniz masaüstünde yer alan kurulum simgesini kullanarak adımları takip edebilir ve kolaylıkla kurabilirsiniz.

CanDows keza optik diskler üzerinde keza de USB bellek ve disklerde çalışabilmektedir. CanDows standart CD’lere sığamayacak dek büyük olduğu için optik şoför ile kullanmak istediğinizde DVD kullanmanız gerekmektedir.

Hem Boot edilebilir USB oluşturmak için Rufus programını kullanabilirsiniz.

Sisteminizin BIOS yazılımında belirlenen açılış sırasını CanDows kullanacağınız optik şoför yada USB bağlantısı önce olacak şekilde ayarlamanız gerekir. Yeni bilgisayarların birçok açılış esnasında bir tuşla (F9 – F7 – ESC vs.) bu sırayı değiştirebilmenizi sağlar.

CanDows temel paketlerde bir çok uyumluluk ve kusur giderme çalışmasından geçilerek masa üstü deneyiminize gözle görülür bir iyileşme hedefliyor.

Candown 2016 Freedom 64bit indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ