29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Cihangirde elektrik kaçağı köpeği öldürdü, sahibini yaraladı

Cihangirde elektrik kaçağı köpeği öldürdü, sahibini yaraladı
Rate this post

Duyanları dehşete düşüren olay, iddialara kadar şu şekilde gerçekleşti: 15 Ocak Pazar günü saat 04.00 sıralarında köpeğiyle beraber Cihangir’deki evinden meydana çıkan Merve Cihan, civarda köpeğini dolaştırmaya başladı. Saat 04.52’yi gösterdiğinde Havyar Sokağı’nın girişine gelen Evren, Hatun isimli köpeğiyle beraber sokak girişindeki bir reklam panosunun yanından geçerken elektrik akımına kapıldı. Elektrik Kâinat’i fazla fazla etkilemese de, köpeği Hatun’un acı içerisinde kıvranmasına ve can çekişerek ölmesine niçin oldu. Dehşete düşüren olayın peşinde elektrik kaçağı olan reklam panosuna mahallede yaşamış vatandaşlar tarafından “Dikkat elektrik kaçağı var” yazıldı.

“Büyük bir bağırmayla zıpladı, yere düştü”
Nefret anlarını durum uygun anlatan Âlem, köpeğinin acılar içinde bağırdığını söyleyerek, “Her sabah olduğu gibi köpeğimi ihtiyacı için haricen çıkardım. Hava yağmurluydu. Tam buraya geldiğimde köpeğim patisiyle bastı, aniden büyük bir bağırmayla zıpladı, yere düştü. Ben o sırada onu tutmaya çalıştım, benim elimi ısırdı. Kucağımdan aldılar, götürdüler. Veterinerimiz zaten sokağın sonunda, veterinere gittiğimizde köpeği kaybetmiştik. 1 buçuk senedir beraberdik, ismi Hatun’du. Barınaktan sahiplenmiştim. Elim köpeğimin ısırmasından ve ardından elektrik akımından nedeniyle yaralandı. Elektrik yediğim için o ısırdığı yerlerden et fırladı. Biraz güç kullanıyorum elimi” dedi. Cihan, olaydan birkaç saat daha sonra reklam panosunun yetkililer tarafından kontrol edildiğini, ancak daha sonra kimsenin gelmediğini ve şu lahza panoda elektrik olup olmadığını bilmediklerini de sözlerine ekledi.

“Çocuklar dokunuyor panoya. Bir adam başına ölse, ne olacak?”
Cihangir’de yaşamış ve sokak hayvanlarıyla yakından ilgilenen bir diğer yurttaş Bahar Ermiş ise, manâlı bir noktaya dikkat çekerek, “Sadece hayvanlarımız yok, biz de ölebiliriz. Benim de köpeğim çarpıldı. Herkesi uyarıyoruz natürel ki. Buradan bir tek hayvanlar geçmiyor, biz geçiyoruz, çocuklar geçiyor. Çocuk şuradan panoya dokunuyor örneğin. Yani bir her birine ölse ne olacak?” ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

Nefret anları emniyet kamerasında
Elektrik kaçağının neden olduğu nefret anları, durum yerinin derhal karşısındaki bir iş yerinin güvenlik kameralarına da yansıdı. Emniyet kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, saat 04.52’yi gösterdiği sırada Balık Yumurtası Sokağı’nın girişine köpeğiyle gelen Merve Evren, köpeğinin bir anda zıplamasına tanık oluyor. Elektrik akımına kapılan Hatun isimli köpek, acılar içinde kıvranıyor. Köpeğini kurtarmak isteyen Âlem’in biçare anları emniyet kamerası göre saniye saniye kaydediliyor.
 

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturBU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ