17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

DİKKAT! Yüzlerce uçuş iptal edildi

DİKKAT! Yüzlerce uçuş iptal edildi
Rate this post

İstanbul’da etkin olması beklenen kar yağışı nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ) Atatürk Havaalanı Baş Müdürlüğü’nün seferlerde yüzde 20’lik kısıtlama yapılacağı yönündeki açıklamanın arkasında bir yorumlama da Türk Hava Yolları’ndan (THY) geldi.

THY, olumsuz hava koşulları nedeniyle Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından planlanan iç ve dış hat elde etmek üzere toplam 327 seferin iptal edildiğini duyurdu. THY devlete ait internet sitesinden yapılan duyuruda iptallerin 26-27 Ocak tarihlerini kapsadığına yer verildi. Kayıtlı tarihlerde uçuşu olan yolcuları uyaran THY, “Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.thy.com adresinden ya da 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz’ tesviyesinde bulundu.

öte taraftan çoğu havayolu şirketi de fazla sayıda seferini iptal etti. Havayolu şirketleri iptal olan seferlerini resmi internet sitelerinden duyurdu. Negatif hava koşulları sebebiyle Pegasus 26-27 Ocak tarihlerinde toplam 112 iç ve dış hat seferini iptal ederken, Atlasglobal Havayolları ise iptal olan sefer sayının iç ve dış hat olmak üzere toplam 22, Övünç Havayolları ise 6 olarak gerçekleştiğini duyurdu. 

Ferhat Yasak

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ