17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

F-Secure Freedome VPN

F-Secure Freedome VPN
Rate this post

F-Secure Freedome VPN, iPhone ya da iPad cihazlarınızda bir hafta baştan başa bedava kullanarak internette iz bırakmadan gezinmenizi sağlayan son derece güvenli bir VPN uygulamasıdır.

Özellikle site engellemelerinin sıklıkla yaşandığı ülkemizde Freedome VPN uygulamasını kullanarak engelli ya da ülkemizde hizmet vermeyen web sitelerine hiçbir akort ile uğraşmadan kolaylıkla girebilir, internette özgürce dolaşabilirsiniz.

Gelen ve giden bütün internet trafiğini bulutta reel zamanlı olarak tarayan başvuru, gizliliğinizi açığa çıkaracak tüm web sitelerine girişi engellediği gibi ABD, Almanya, Hollanda ve İngiltere’de bulunan VPN sunucularına bağlanarak sizi yurt dışından bağlanıyormuş gibi gösterebiliyor. 

Sınırsız bant genişliği sunan Freedome VPN ayrıca internette özgürce gezinmenize müsade vermektedir. Bu sayede hacker’lardan ve data hırsızlarından korunmanızı da sağlıyor.

Herhangi bir tescil işlemi yapmadan bir hafta baştan başa bedava kullanabileceğiniz, bu vakit sonunda ise aylık 4.99 dolar ya da takvim 29.99 dolar vergi ödeyerek kullanmaya devam edebileceğiniz F-Secure Freedome VPN uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

F-Secure Freedome VPN indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ