29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

FENESOFT Ön Muhasebe Pro

FENESOFT Ön Muhasebe Pro
Rate this post

FENESOFT Ön Muhasebe Pro; minik ve orta ölçekli firmaların ön muhasebe hesaplarını sistemli bir şekilde peşine düşüp takip etmesine olanak tanıyan pratik kullanıma sahip bir ön muhasebe paket yazılımıdır.

İşletmelerin bütün ticari hareketlerini tek bir yerden tescil altından tutarak peşine düşüp takip etmesi amacı ile geliştirilen yazılım ile kolaylıkla hesap takibi, cari hesap takibi, kasa takibi, barkodlu stok takibi, fatura ve irsaliye yazdırma işlemleri, taksitli alış ve satış işlemleri, personel hesaplarının takibi, çek – bağ gibi kıymetli evrakların takibi, öneri hazırlama ve sipariş peşine düşüp takip işlemleri gibi bir çok işleminizi tek bir yerden ahenkli olarak yapabilir ve takip edebilirsiniz.

Ansızın fazla şirket için hesap takibi yapılmasına imkan veren yazılım, ahenkli hesap takibinin yanı sıra dönemsel bazda verilerinizi saklamanıza da olanak tanımaktadır. aynı zamanda “Otomatik yedekleme” ve “Tek tuşla Manuel yedekleme” özelliği doğruca bilgi kaybının %100 önüne geçilmesi olası.

Keza, kullanıcı hesapları özelliği ile dilediğiniz kullanıcının kaydolma, silme ve görüntüleme yetkilerini modül bazında kısıtlayabilir ve sistemde kullanıcıların kusur yapmasını engelleyebilirsiniz.

İçerdiği Modüller:

Kasa Stok Fatura İrsaliye Çek Tahvil Teklif Sipariş Banka

Ajanda Hatırlatmalar Notlar İstatistikler Raporlar
FENESOFT Ön Muhasebe Pro indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ