03.04.2017 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Fikret Orman ve Ahmet Gökçek’ten ortak mesaj

Fikret Orman ve Ahmet Gökçek’ten ortak mesaj

Antalya Belek’de kamp hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ve Osmanlıspor’da başkanlar iki taraflı izah etme yaptı. Ülkemizde son dönemlerde yaşanan terör olaylarına karşısında birlik ve birliktelik mesajları veren tecrübeli yöneticiler, ülkenin birliğini ve dirliğinin bozulmayacağını yinelediler.

Orman: “Müsaade etmeyeceğiz”

Fikret Orman, “Moralsiz bir toplum oluşturulmaya çalışılıyor. Ne yapabiliriz diye doğaçlama böyle takımlarımızın defalarca birlikte poz vermesi gibi bir şey çıktı. Fazla da güzel oldu. Bu ülkede yaşamaktan çok mutluyuz ve bu ülkenin beraberliğini bozmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz. İnsanların moralini yüksek tutmaya çalışıyoruz. Spor bunlardan en önemi bir tanesi birlik ve birliktelik adına spor tartma arz ediyordu ve elimizden geldiğince bizde mücadele ediyoruz” dedi.

Gökçek: “Bu millet sancak bizim”

Osmanlıspor Başkanı Ahmet Gökçek ise, “Genelde gerçekleştirmek istenenler karşı bir mesaj vermeye çalışıyoruz. Biz daima böyleyiz; dostuz kardeşiz ve hep beraber diyaloglarımızı devam ettiriyoruz. Biz güzel mesajlar vermeye devam edeceğiz. Bu insanlar sancak bizim. Bu yaptıkları karşılığında tekrar tekrar alacakları tek mesaj birlik ve beraberlik mesajı olacaktır. Küçük bir organizasyon yaptık. Her Zaman birlikte birlik ve beraberliğimizi göstermek namına” açıklamalarında bulundu.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ