20.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

İnovasyon ve Liderlik Ödülleri

İnovasyon ve Liderlik Ödülleri
Rate this post

HID Global’e inovasyon ve liderlik ödülleri!

Ürün ve çözümleri Türkiye’ye ÖLÇSAN tarafından sağlanan HID Global, geçiş kontrolü alanında Çin’in en büyük 10 markası arasında yer aldı. HID Global, internet-bazlı mali hizmetlerde tüketici kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Mahsul inovasyon Liderliği) Ödülü’nün de sahibi oldu.

Türkiye ve EMEA bölgesine akıllı kart, biyometri ve emniyet çözümleri, kullanım geliştirme ve Teknoloji entegrasyonu alanlarında 1984 yılından bu yanlamasına hizmet sunan Türk teknoloji şirketi ÖLÇSAN’ın küresel meslek ortağı HID Global, geçiş kontrolü ve kimlik doğrulaması alanlarında iki prestijli ödül aldı.
 
Çin’de Geçiş Kontrolünün Lider Markası!
Güvenli kimlik çözümleri alanında dünya lideri olan HID Global, Çin’in emniyet alanındaki lider yayını A&S China göre üst üste on birinci defa Ilk 10 Geçiş Kontrolü Markası arasında yer aldı. Sektörde lider distribütörler, sistem engetratörleri, kurulumcular, son kullanıcılar ve tasarımcılardan gelen oylarla belirlenen A&S Birincil 10 Ödülü, güvenli kimlik ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline sahip şirketleri desteklemek nedeniyle veriliyor.

HID Global Çin Bölgesi Satmak Müdürü Eric Chiu, ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Çin’de en etkin emniyet medya yayınlarından biri kadar beğenilmek bizim için büyük bir onurdur.  Bu ödül, durmadan müşterileri desteklemeye yönelik kararlılığımızın da bir göstergesi.”

HID Global’e ödülü kazandıran, tek bir akıllı kart veya diğer bir aygıt üzerindeki aniden pozitif uygulamanın aralıksız yakınsamasını etkinleştirme konusunda iCLASS SE çözümleri oldu.  Altyapısı şirketin Seos® teknolojisi tarafından sağlanan iCLASS SE® platform çözümleri, okuyucuları, birlikte çalışabilir mikroişlemci tabanlı kimlikleri (kartları, akıllı telefonları ve öteki mobil cihazları) ve kodlama araçlarını içeriyor.  Platform, fiziksel ve lojik geçiş kontrolü, biyometri, nakitsiz otomat, herif sadakat programları, transit ve öteki uygulamalarda kimliklerin oluşturulmasını, kullanılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırıyor.

 

İnternet Tabanlı Hizmetlerde Tüketici Kimlik Düzeltme Alanında Frost & Sullivan İnovasyon Ödülü
HID Global, internet-bazlı finansal hizmetlerde alıcı kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Mahsul İnovasyon Liderliği) Ödülü’nün de sahibi oldu.  Bu ödül, HID Global’ın ActivID® Threat Detection Service’in (Korkutma Algı Servisi) üstün özelliklerini ve son kullanıcılara karşın katmanlı kimlik doğrulama uygulayarak çevrimiçi güvenlik için uyum sürecini kolaylaştırmasını simgeliyor.

HID Global’ın Parasal Hizmetler Kıdemli Çözümler Pazarlama Müdürü Christy Serrato konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Frost & Sullivan tarafından beğenilmek büyük bir övünç. Dağıtımı ve kullanımı kolay olan, gelişmiş dolandırıcılık önleme ve bilgi-tabanlı kimlik düzeltme, entegre ve fazla yönlü kimlik doğrulama platformumuz ActivID’nin temel bir unsurudur. Keza günümüz bankalarının ve finansal kurumlarının, müşterilerine internet üzerinden ve mobil işlemlerini tehlikesiz ve gizli bir şekilde gerçekleştirmeye karşın güvenilir bir ortama sahip olmalarını sağlayacak Katmanlı Çevrimiçi Emniyet stratejilerini de destekliyor.”

Frost & Sullivan’ın Ağ Güvenlik Sektörü Başkanı Frank Dickson; “HID Global, tüketiciye dönük uygulamalarda, gelişmiş ve zahmetsiz kimlik doğrulama temin eden katmanlı güvenlik çözümleri ile yenilikçi şirketler aralarında pazar lideridir. Şirket, parasal kurumların müşterilerinin online etkileşimleri için geliştirilmiş kimlik doğrulamasına olan güçlü bir ihtiyacı, ve sırası gelmişken başvuru kolaylığını korumanın öncelikli bir ihtiyaç olduğunu saptama etti ve bu pazar ihtiyacını ActivID Korkutma Algılama Servisi ile ActivID Kimlik Düzeltme gibi eksiksiz bir çözümle karşıladı. Bu sağduyu ve yürütmenin birleşimi HID Global’a 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership Ödülü’nü kazandırdı” açıklamasını yaptı.

30 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe etkinlik bildiren ÖLÇSAN, millet, finans, telekomünikasyon, ulaşım, sıhhat, enerji ve savunma sektörlerinde kullanılan güvenlik, biyometri, akıllı kart ve uygulamalarıyla HID Global’ın çözüm ortaklarından biri olarak Türkiye ve EMEA bölgesinde etkinlik gösteriyor. ÖLÇSAN, ActivID Tehdit Algı Servisi’ni ilerleyen günlerde Türkiye ve bölgede kullanıma sunacak.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ