İnternet Trafik İzleyicisi - TurkMynet.Com İnternet Trafik İzleyicisi
20.03.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

İnternet Trafik İzleyicisi

İnternet Trafik İzleyicisi
Reklam
Rate this post

Program tüm internet trafik bilgilerinizi, yani yaptığınız download ve upload miktarlarını jurnal olarak tescil altına alır. Bu kayıtlara istediğiniz süre ulaşabilirsiniz.

Kaydedilmiş verileri kullanarak istediğiniz ayın tüm günlerine ait verileri grafiğe dökebilir, fareyi grafik üzerindeki çubuklar üstünde gezdirerek jurnal trafiği görüntüleyebilirsiniz.

Program birden fazla bağlantıyı aynı anda izleyebilir. Eğer pat diye fazla bağlantıyı benzer anda izlemek isterseniz Ayarlar penceresinden izlemek istediğiniz bağlantı arabirimlerini seçip, seçilileri kaldırabilirsiniz. İzlemek istediğiniz bağlantı için içten arabirimi seçmeye itina göstermelisiniz.

Programın asıl penceresinde anlık download ve upload miktarlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sağ daha alçak köşede duran programa ait arma, yapılan bilgi alışverişlerinde bunu size anlatmak için yanıp söner. Simgede ön taraftaki ekran download yapıldığında, arkadaki taraftaki de upload yapıldığında kırmızı renkte yanarak gösterir. Bu simgeye sağ tıklayarak menüyü, sol tıklayarak o güne ait toplam trafiği ve hemen olan hızları görüntüleyebilirsiniz. Menüde “Simge Hep Faal Olsun” seçeneğini kaldırarak simgenin data transferi sırasında yanıp sönmesine engel olabilirsiniz. Aynı menüden bilgi transferi geçmişiniz ile ilgili kayıtları görüntüleyebilir ya da izlenecek bağlantı arabirimlerini seçmek için “Ayarlar” penceresine erişebilirsiniz.

İnternet Trafik İzleyicisi adlı program sunucularımızdan kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İnternet Trafik İzleyicisi indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ