29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

İş Faktoring’e uluslararası web ödülü

İş Faktoring’e uluslararası web ödülü
Rate this post

WebAward 2014 yarışmasında; “Mali Hizmetler” Kategorisinde “Standart of Excellence” ödülünü aldı.

Merkezi ABD olan The Web Marketing Association kadar 1997 yılından bu yandan düzenlenen “WebAward Yarışması”nda adaylar,  tasarım, içerik, özgünlük, etkileşim, dilekçe kolaylığı, inovasyon ve Teknoloji gibi kriterler üzerinden değerlendiriliyor.

Finans sektöründeki rakiplerine ve finans sektörüne göre gösterişli görsel grafikleriyle, renkli, enerjik ve sıradışı bir tasarım konseptine sahip web sitesi için Gri Creative tarafından özel ilüstrasyon ve infografikler hazırlandı.

Web tasarımı alanında standartları belirleyen WebAward yarışması, yedi esas kritere dayanarak her sene 96 sektörel kategoride en başarılı web sitelerini seçiyor.

Değerlendirmede kullanılan yedi ölçüt ise tasarım, yenilik/çeşitlilik, içerik zenginliği, teknoloji kullanımı, interaktivite, yazım dili akıcı anlatım/anlaşılırlık, başvuru kolaylığı.

1996’da kurulan ABD merkezli “Web Marketing Association” göre verilen WebAward ödülleri, sektörde benchmark yaratmayı ve internet üzerindeki en etkin web sitelerinin tasarımcılarını bir araya getiren bir platform olmayı hedefliyor.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ