17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

John Frieda Sheer Blonde Highlight Activating Shampoo/Conditioner Ünlü sarışınlar bu ürünü tercih ediyor!

John Frieda Sheer Blonde Highlight Activating Shampoo/Conditioner Ünlü sarışınlar bu ürünü tercih ediyor!
Rate this post

Saç stilistleri ve modaya yön veren isimler yine aynı şeyi söylüyor; mevsimler değişiyor oysa sarı saç popülerliğinden imtiyaz vermiyor, kadınlar sarı saçtan vazgeçmiyor !

Cate Blanchett, Reese Witherspoon gibi ünlülerin saç stillerini de geliştiren Nicola Clark “Sarı saçlarda kuaför salonundan yeni çıkmış gibi taze ve çarpıcı bir sarı ton tutmak şüphesiz şiddet bir iştir. Ama, John Frieda’nın Sheer Blonde Serisi kadınlara sarı saçlarının tekrar tekrar baş döndürücü güzellikte olacağı güvenini veriyor” diyor.

Saçlara ışıltılı, canlı ve dinç bir görünüş sağlamak amacı ile dünyanın en iyi saç artistlerinden biri olan John Frieda kadar geliştirilen ve tekrar dünyanın saç renklerine özel birincil parıltı arttırıcı serisi olma özelliğine sahip John Frieda Collection Sarı Saçlara Özel Renk Serisindeki Şampuan ve Saç Bakım Kremleri, içeriğindeki patentli Light Enhancers teknolojisi ve karamel, bal, papatya, arpa mayası ve ay çiçeği gibi özler ile saçlardaki sarı tonları vurgulayarak her bir saç telinin parıl parıl parıldamasına asistan oluyor. Hacim kazandıran ve nemlendiren iki farklı çeşiti bulunmaktadır.

Nicola Clark Atlantik’in her iki yakasının da en etkili ve en çok aranan saç rengi tasarımcısıdır. Yetenekleri, saçın doğal rengini ortaya çıkarıp güzel ve aydınlık görünen saçlar yaratmakta yatıyor. John Frieda Saç Bakım Profesyonellerinde saç rengi uzmanı olarak çalışmaktadır.

John Frieda Sheer Blonde Highlight Activating Shampoo/Conditioner –
John Frieda Sarı Saçlara Özel Işıltı Veren Şampuan ve Saç Bakım Kremleri Fiyat: 22 TL

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ