17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Kritik atamalar Resmi Gazetede yayımlandı

Kritik atamalar Resmi Gazetede yayımlandı
Rate this post

Buna göre; Başbakanlık Müşavirliğine, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkan Yardımcısı Serdar Gündoğan, Başbakanlık Başmüfettişliğine ise Başbakanlık Müfettişi Bilal Yıldız atandı.

Yiyecek Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul İl Yiyecek Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamit Aygül, Muğla İl Yiyecek Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nazif Ekici, Ardahan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Teşhis, Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dallı başkan görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakanlık Müşavirliklerine Müsteşar Yardımcısı Ali Şahin ile Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Adnan Aslan getirildi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2. Bölge Müdürü (Bursa) Yahya Güngör, Meteoroloji Genel Müdürlüğü Meteoroloji 10. Alan Müdürü (Samsun) Murat Asar, Meteoroloji 3. Bölge Müdürü (Eskişehir) Emin Mal Varlığı Günyel, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 4. Alan Müdürü (Konya) Mustafa Uzun başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.

Hak Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 3. Adli Tıp Ihtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyesi Prof. Dr. Mustafa Öncel görevinden alındı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çolak ise başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

Onur Emre Durak

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ