Kuru ve Yıpranmış Saçlara Acil Çözüm: System 911 Emergency Pak - TurkMynet.Com Kuru ve Yıpranmış Saçlara Acil Çözüm: System 911 Emergency Pak
26.03.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

Kuru ve Yıpranmış Saçlara Acil Çözüm: System 911 Emergency Pak

  • Kadın - Yaşam
  • 02 Ocak 2017
  • Kuru ve Yıpranmış Saçlara Acil Çözüm: System 911 Emergency Pak için yorumlar kapalı
  • 39 KEZ OKUNDU
Kuru ve Yıpranmış Saçlara Acil Çözüm: System 911 Emergency Pak
Reklam
Rate this post

Boya, perma gibi kimyasal işlemler sonucu saçlarınızın onarılamayacak değin eskimiş olduğunu düşünüyorsanız üstelik Hayashi System 911 Emergency Pak’i deneyin! Emergency Temiz özel formülü ile kuru ve yıpranmış saçları tekrar yapılandırıyor.

Saç bakımını ve sağlığını yenilikçi ve çağdaş ürünleriyle destekleyen Hayashi, System 911 Emergency Pak ile kimyasal operasyon görmüş, boyadan, permadan fazla eskimiş ve kurumuş saçlar için en ideal bakımı sunuyor.

Emergency Temiz içeriğindeki Selüloz özleriyle saç dokusunu güçlendirirken, Citric Acid kimyasal işlemler sonucu hasar gören saç derisinin PH dengesini düzenlemeye tezgâhtar oluyor. aynı zamanda Emergency Pak formülünde bulunan Keratin Proteinleriyle saçın hacmini ve elastikiyetini artırıyor. Böylece saçınız birincil kullanımdan itibaren gözle görülür bir şekilde ipeksi bir yumuşaklık, parlaklık ve sağlık durumu kazanıyor.

Kullanımı: Emergency Temiz haftada bir, şampuandan daha sonra saça az miktarda yedirilerek uygulanıyor. 3-10 dakika dek bekletildikten sonra bol ılık su ile durulanıyor.

Fiyat: KDV dahil 54,00 TL – 250 ml

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ