20.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Mimosa’ya CES’den İnovasyon Onur Ödülü

Mimosa’ya CES’den İnovasyon Onur Ödülü
Rate this post

Mimosa CES kadar 2015 İnovasyon Iftihar Ödülü ile taçlandırıldı.

Yenilikçi ve yüksek performansa sahip ağ ürünleriyle adından söz ettiren Mimosa CES göre 2015 inovasyon Onur Ödülü ile taçlandırıldı.

Kablosuz ağ ürünleri konusunda profesyonel çözümler sunan Mimosa’nın geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunduğu C5i kablosuz ağ çözümü CES kadar 2015 İnovasyon Iftihar Ödülü ile taçlandırıldı. CES İnovasyon Ödülleri, pazara yeni girecek olan ürünler arasında teknoloji, yenilikçilik, tasarım ve mühendislik alanında en üst seviyede galibiyet gösteren ürünlere veriliyor. Mimosa bu üstün niteliklere sahip ürünlere verilen ödülü Zeki Ev (Smart Home) kategorisinde aldı. 

Mimosa C5i Hotspot çözümü ev ve ofisler için dizayn edilmiş bir ağ geçidi. Küçük boyutları, yerinde fiyatı ve yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çeken mahsul kablolu ağların yapılandırılamadığı yerlerde kablo karmaşasından uzaktan kablosuz ağ çözümleri arzetmek için tasarlanmış. 500 Mbps’ın üzerinde data transfer olanağı sunan bu zeki cihazın kurulumu ve kullanımı da epeyce kolay. İstenildiğinde büro ya da evinizin camına yerleştirebileceğiniz bu aygıt bir uçtan bir uca kablosuz ağınızın sağlamlığını garanti altına alabiliyorsunuz. 

Mimosa ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturan Net Vizyon firmasının Genel Müdürü Salim Akdaş, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Mimosa Networks yeni yerleşmiş olmasına karşın kısa sürede büyük başarıların altına imza attı. Ürünlerini yavaş yavaş kullanıcıların beğenisine sunan Mimosa’nın bir takım ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturduk. Yakın gelecekte taleplere tarafından diğer ürünlerini de getirmeyi düşünüyoruz. Mimosa ürünlerinin ağırlıklı başvuru alanları, Telekom şirketleri, operatörler ve çok yoğun data alışveriş yapmaya ihtiyaç duyan müşteriler olarak tanımlanabiliriz. Bu ürünler baştan sona bundan böyle kilometrelerce kablo çekilmesine gerek değil. Sadece Mimosa cihazının kablosunu fişe takmanız ve birkaç ayarın arkasında bağlantı gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle Fiber bağlantıya alternatif hızlarda kablosuz temas çözümleri sunan Mimosa kablosuz ağ konusunda iddialı bir marka ve yakın gelecekse ismini çok daha fazla duyacaksınız” dedi. 

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ