Netomi Çekiliş Programı - TurkMynet.Com Netomi Çekiliş Programı
21.02.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

Netomi Çekiliş Programı

Netomi Çekiliş Programı
Reklam
Rate this post

C# programlama dili kullanılarak geliştirilen Netomi, Windows işletim sistematik bilgisayarınıza bedava olarak indirebileceğiniz basit kullanımlı bir çekiliş programıdır.

Egemen yazılım geliştiricisi Ümit Ünver tarafından hazır olan Netomi Çekiliş Programı doğru düzenlediğiniz çekilişler için internet servislerinde zaman kaybetmeden faydalanabilirsiniz.

Netomi Çekiliş Programı’nda not defterinden data çekebilirsiniz. Çekiliş için açıklanmış olan birey bilgilerini not defterine tescil ettiyseniz, tek tek yazmak yerine program içerisine seri bir şekilde aktarabilirsiniz.

Kişi ekleme silme özelliği ile çekilişe dahil etmek istediğiniz ya da çekilişten dışında tutmak istediğiniz kişi ya da kişilerle ilgili operasyon yapabileceğiniz gibi şanslı sayısını da belirleyebilirsiniz. Ayrıca programda protez uğurlu belirleme imkanı da bulunuyor.

Geliştiricinin notlarına göre, Netomi Çekiliş Programı yeni yapılacak güncelleme ile bambaşka özellikler de kazanacak. Bunlar arasında; Excel’den ve Google Form’lardan veri çekme gibi özellikler yer alıyor.

Netomi Çekiliş Programı indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ