20.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Office 365

Office 365
Rate this post

Çağın gereği olarak az daha tüm yazışmalarımızı ve mesajlaşmalarımızı elektronik ortam üzerinden yapıyoruz. İnternet ve bilgisayarların fazlarıyla kullanıldığı yazışmalarda veya her türlü evrakın hazırlanması, korunması ve gönderilmesinde Office programlarını kullanıyoruz. Office programları ile e-postanıza ve takviminize dilediğiniz her yerden internet olduğu sürece ulaşabilirsiniz. Bunlar dışarıya sesli mesajlaşma, görüntülü mesajlaşma, konferans ve anlık mesajlaşma yapabilme imkânına sahipsinizdir. Microsoft tarafından hazırlanan Office programları çağın gereksinimine kadar kesintisiz güncellenmektedir.

En çok Kullanılan Office Uygulaması

Az Kalsın cümbür cemaat tarafından kullanılan ve meslek yerlerinin olmazsa olmazı olan Office programları içinde en fazla kullanılanı hiç kuşkusuz Word, EXCEL VE Powerpoint’tir. Microsoft’un hazırlayıp sunduğu Office 365 uygulaması birbirinden farklı yenilikleri de beraberinde getirir. Metin hazırlama, düzenleme ve dosya hazırlama sürecinde Word kullanılırken, hesap ve operasyon sürecinde ise excel kullanılır. Sunum hazırlama aşamasında ise powerpoint seçim edilir. Bütün bunların yanına Office 365 uygulamasında bazı yenilikler göze çarpar.

Office 365 Bölümleri

Microsoft Office: Kişilerle iki taraflı çalışmanıza olanak tanır. Office yazılımını daha kolaylaştırarak sizlere sunar.

Konferans, hemen olan mesajlaşma ve uzak denetleme: Yeni gelen Lync ile çalışma arkadaşlarınızla ya da arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, masa üstünü paylaşabilir hatta konferans yapabilirsiniz.

Web Sitesi: Gerçekleştirmek istediğini siteyi Sharepoint ile kurabilirsiniz.

E-posta ve Yıllık: Bu başvuru ile internetin olduğu her yerde e-potalarınıza mobil cihazınızdan, bilgisayarınızdan ulaşma imkânınız vardır. Bu özellik ile meslek arkadaşlarınızla benzer sayfada çalışabilirsiniz.

Mobil Erişim: Mobil cihazlarla ahenkli çalışan Office 365’e istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Verilere istediğiniz yerden gelmek meslek başarınızı artıracaktır.

Web Uygulamaları: Excel, Word ve powerpoint sayesinde bütün belgelerinize online ulaşabilir, belge oluşturabilir ve saklayabilirsiniz.

Office 365’in getirdiği yenilikler

Globalleşen dünyada, özellikle iş hayatında irtibat halinde almak kayda değer unsurdur. Office 365 iş arkadaşlarınızla irtibat halinde olmanız için yenilikler getirir. Microsoft Lync uygulaması ile görüntülü ve konferans görüşmesi yapabilme imkânına sahipsiniz. başkaca Office 365’i kullanacağınız kişi sayısı kadar ödeyerek bütün yeniliklerle alabilirsiniz. İsterseniz önceki kullandığınız Office yazılımlarını da hizmete dâhil edebilirsiniz.

 

Office 365 indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ