Philips Konferans Hoparlörü İle Yüz Yüze Konuşma - TurkMynet.Com Philips Konferans Hoparlörü İle Yüz Yüze Konuşma
20.03.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

Philips Konferans Hoparlörü İle Yüz Yüze Konuşma

  • Teknoloji
  • 13 Aralık 2018
  • Philips Konferans Hoparlörü İle Yüz Yüze Konuşma için yorumlar kapalı
  • 0 KEZ OKUNDU
Philips Konferans Hoparlörü İle Yüz Yüze Konuşma
Reklam
Rate this post

Philips Konferans Hoparlörü ile her yerde yüz yüze konuşuyormuş gibi net görüşmeler

Hoparlör etrafındaki dört çok yönlü mikrofonlarla gelișmiș gürültü engelleme özelliği, konuşmaya birden fazla kișinin katılmasını ve seslerin en net halleriyle duyulmasını sağlıyor, gürültüsüz bir konuşma için sabit ve sabit olmayan gürültüler azaltılıyor.

Hızlı ve gelişmiş yankı azaltma özelliği, yankıları ortadan kaldırmak ve hoparlörden mikrofona gelen yankıyı önlemek için zorlu ve gürültülü koșullarda ve mobilyası az olan ofisler gibi sesin yankılandığı odalarda özellikle ideal olan uyarlamalı bir algoritma ile geliştirildi. Philips WeCall’da bulunan güçlü dahili hoparlör, odada gezinirken veya odanın herhangi bir yerinden kalitede hiç düșüș yașamadan konuşmayı mümkün kılıyor. Bu hoparlörler ile ideal müzik keyfini de yaşayabiliyorsunuz.

 

10 metre kablosuz aralığıyla iPhone ve Bluetooth özellikli tüm akıllı telefon, bilgisayar ve dizüstü bilgisayara otomatik eșleștirme ile sorunsuz bağlantı sağlayan Philips WeCall, doğal ses için gelișmiș HD ses teknolojisine sahip. Kullanışlı Philips WeCall uygulaması ise sadece konferans çağrı numaralarını yönetmekle kalmıyor, aynı zamanda erișim kodlarını doğrudan takviminizden giriyor. Bu uygulama, kolayca çağrı yapmanıza ve çağrılarınıza takviminizden tek tuşla erişmenize olanak sağlıyor. Çağrı, șarj ve sessiz işlevleri için LED durum göstergelerine sahip Philips WeCall konferans hoparlörünün pili, arama sırasında kullanılırken en fazla 8 saat, beklemede ise 200 saat dayanıyor. Birlikte verilen USB kablosuyla da kolay ve kullanışlı șarj imkanı sunuyor.

Dizüstü bilgisayarlar üzerinden görüşme yapmak için USB bağlantısı bulunan Philips WeCall, her yere kolay taşıyabilmeniz için ince ve kompakt bir tasarıma sahip. Aynı zamanda ince ve hafif bir seyahat çantası da bulunuyor.  

Philips WeCall konferans hoparlörü, 279,90 TL’den satışa sunuluyor.

sizlere turkmynet.com farkıyla sunulmuştur

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ