29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Saçınız Nemsiz Kalmasın : Hayashi System Fit Daily Conditioner

Saçınız Nemsiz Kalmasın : Hayashi System Fit Daily Conditioner
Rate this post

Çevresel etkiler, güneş, sık yıkama gibi faktörler saçımızın nemsiz kalmasına neden oluyor. Nemsiz kalan saç ise gitgide artarak daha mat bir görüntüye sahip olarak cansızlaşıyor. Hayashi’nin System Fit serisine ait jurnal saç bakım kremi Daily Conditoner ile jurnal koşturmaca içinde bile ek bir vakit ayırmaya gerek kalmadan saçınıza gereklilik duyduğu nemi ve canlılığı her tarafta kazandırabilirsiniz.

Hayashi System Fit Daily Conditioner saçınıza basmakalıp bir saç kreminden çok daha fazlasını sunuyor. Tüm saç tipleri için hazırlanmış, onarıcı ve koruyucu özellikleri olan Daily Conditoner içeriğindeki bitkisel özlerle saçı yumuşatıyor, dolaşıkları açıyor ve saça enerji veriyor.

Daily Conditioner çoğu saç kreminden farklı olarak saç derisine de uygulanabiliyor ve ölü deri hücrelerini atarak saç derisinin hava almasını sağlıyor. İçeriğindeki Huş Ağacı özüyle saç ve saç derisindeki yağı dengede tutmaya asistan olan Daily Conditioner, sık kullanımda bile saçın canlılığını kaybetmesini önlüyor.

Özlediğiniz canlı ve sağlıklı saçlara sahip edinmek Hayashi ile çok kolay. Her gün şampuandan daha sonra kullanacağız Daily Conditioner ile ilave bir zamana gereklilik duymadan saçınıza ve saç derinize bakım yapabilirsiniz.

Kullanımı: Şampuandan daha sonra bütün saça masajla uygulanıp 1-2 dakika bekletilir ve bol ılık su ile durulanır.

Fiyat : 36,00 TL – 250 ml

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ