Scanbot - TurkMynet.Com Scanbot
21.02.2019 - Mynet Sohbet Portalı & Turkmynet.Com

Scanbot

  • Program indir
  • 02 Ocak 2017
  • Scanbot için yorumlar kapalı
  • 19 KEZ OKUNDU
Scanbot
Reklam
Rate this post

Scanbot; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak evrak ve karekodları taramanıza ihtimal karşılayan kullanımı kolay bir uygulamadır.

Uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek fatura, fiş, anekdot, kontrat, bilet, yolculuk çekleri gibi belgelerinizi kolayca taratabilirsiniz. Uygulama en son gelişmiş mobil tarama teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede önemli belgelerinizi 200 dpi ve daha üzeri kalitede tarar. Bunun yanı sıra renk modları, otomatik optimizasyon ve bulanıklık azaltma seçeneklerine de sahip olan başvuru formu belgelerinizi sorunsuz bir şekilde mobil cihazlarınıza aktarmaktadır.

Scanbot uygulaması içerisinde; yüksek kalitede tarama yapabilme, PDF ya da JPG formatında kaydolma, taranan belgeleri buluta yükleme, e-posta ile gönderme ve yazdırma, bağlantı, birey, telefon numarası, konum gibi içeriklere sahip karekodları tarama, otomatik kenar kavrama ve tarama, ansızın fazla sayfa taşıyan belgeleri tarama, renk modları ve otomatik optimizasyon ile taramaları iyileştirme, taranan belgeleri arka planda yükleme, kullanımı kolay ve şık arayüz gibi bir çok elverişli nitelik bulunuyor.

Scanbot indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ