01.04.2017 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Sercan Yıldırım özür diledi

Sercan Yıldırım özür diledi

Bursaspor kaptanı Sercan Yıldırım ve yeşil beyazlı forma ile birincil resmi maçına çıkan genç oyuncu Gökhan Berkay Yıldız değerlendirmelerde bulundu. Sercan Şimşek, zeminin olumsuzluğunun oyunlarını etkilediğini belirterek şunları söyledi:

“Üzüntülüyüz. Galip Gelmek ve garantilemek istiyorduk. Olmadı. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Negatif bir şey yok. İyi çalışıp bu durumu düzeltmek bizim elimizde. O yüzden herkes desteğini sürdürsün. Tek istediğimiz bu. Çünkü kaostur gidiyor. Herkes üzerimize oynuyor. Bunlara aldırış etmeden biz iyi yolda ilerleyeceğimize inanıyorum. Hocamızın verdiği bütün direktifleri saha içerisinde uyguladığımız takdirde başarılı oluruz.”

SAHA ŞARTLARI OLUMSUZ

“Konum olarak ligde birincil beşteyiz. Sezona başlarken de bu yönde niyet koymuştuk. İyi gidiyoruz. Kötü netice almamıza rağmen ümidimizi yitirmedik. Hedefimiz kupada final oynamak. Bunu da başaracağız. Bu tatili devre arasını iyi geçirip ikinci yarıya iyi başlayacağız. Azıcık çaba eksiği vardı. Saha şartları fazla olumsuzdu. Topla dripling yapamadık. Top her zaman gerimizde kaldı. Ast bu yok. çalışıp bu eksiklerimizi giderme namına iyi çalışarak telafi edeceğimize inanıyorum.”

“HAMZA HOCAYA TEŞEKKÜR”

Bursaspor’da yeni profesyonel kontrat imzalayan ve A Takımla ilk resmi maçına çıkan U 21 takımı orta saha oyuncusu Gökhan Berkay Yıldız, “Hamza hocaya bana şans verdiği için çok teşekkür ediyorum. Biz genç oyuncular bizlereverilen bu şansı kullanmamız gerekiyor. Muhalif 10 birey kaldıktan sonra oyunu domine etmemiz gerekiyordu, olmadı. Zemin olumsuzdu. Ama koşullar iki takım için de geçerli. Ben bunun arkasına sığınmak istemiyorum. Söylediğim gibi daha iyi oynamamız gerekiyordu. Bunu yapabilecek kapasitemiz var. Hocamın verdiği şansı fazla daha iyi kullanabilirdim. Dahaçalışmamız gerekiyor. 5,5 senedir Bursa’dayım. Hayalimiz A takım. Timsah Arena, taraftar ve arma. Bursaspor için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bizim için bu camiaya hizmet etmek koskocoman iftihar ve gurur” dedi.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ