17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Stok Takip

Stok Takip
Rate this post

Stok Takip, farklı işletme tiplerinde doğruca ürünlerinizi teftiş altına alarak stokları peşine düşüp takip etme ve anlık olarak işlem yaparak durmadan girdi vede çıktı yapma imkanı sunan bir uygulamadır.

İnsanların her etraf içerisinde kullanması için özelleştirme seçenekleri ile uygulama kolaylığı sunan bir uygulamadır. Kişilerin her daim operasyon yapmasına olanak vererek, barkod seçenekleri ile veya manüel işlemler ile ürün girişi yapma, ürün düzenleme vede ürünleri çıkış yaparak satış işlemlerini yemek listesi içerisinde tamamlama seçeneği sunan bir uygulamadır.

Mobil kullanıcıların her etraf içerisinde bambaşka tavırlar takınması sonucu insanların aktif olarak operasyon yapmalarına olanak vermektedir. En büyük özelliği olan barkod okuma özelliği ile çabuk ve kolay ekranlar bir uçtan bir uca stok takibi ve yapılan satışları kayıt altına alabilir, kasa hareketlerini her an görebilirsiniz. Yapılan satışlardaki kâr tutarını Vakit dilimlerine göre analiz ettirerek mobil içerisinde doğruca yönetim ve rapor alma işlemlerine imza atabilirsiniz.

Stok Takip indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuşturİndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ