03.04.2017 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Türk golfçüler Serik’te birinci oldu

Türk golfçüler Serik’te birinci oldu

PGA Avrupa’nın en prestijli takım müsabakası olarak nitelendirilen Milletlerarası Ekip Şampiyonası, bu sene 3’üncü defa Serik’e ast Belek turizm merkezindeki Gloria Golf Kulübü’nde düzenlendi.

Her ülkenin milli şampiyonalarında ilk 3 sırayı alan profesyonel oyunculardan kurulu ekiplerle katıldığı organizasyonda 19 takım yarıştı. Gloria Golf Kulübü’nün yeni sahasında düzenlenen 4 günlük organizasyonun şampiyonu Almanya olurken, İskoçya ikinci, İngiltere ise üçüncü oldu.

Bireysel kategoride Alman Dennis Küpper toplamda eksi 18 ile birinci oldu. Küpper’i eksi 15 ile İskoç Greig Hutcheon ve eksi 12 ile İngiliz Paul Hendriksen izledi. Türk takımından Ulaş Karataş ise toplamda eksi 3 ile 57 oyuncu aralarında 11’inci sırayı aldı.

Avrupa Team Shield Şampiyonası’nda ise Gencer Özcan, Hakan Yamaç ve Ulaş Karataş’tan oluşan Türk takımı toplamda 575 vuruşla birincil sırayı aldı.

Bu kategoride Rusya 589 vuruşla ikinci, Polonya ise 597 vuruşla üçüncü oldu. Gencer Özcan, Hakan Yamaç ve Ulaş Karataş kupalarını Gloria Golf Kulübü’nde düzenlenen gala gecesinde aldı. Türk bayrağı ile sahneye meydana çıkan oyuncular elde ettikleri başarıdan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ