17.05.2017 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Volkan Demirel: Güçsüz takımlara kaybettik; çünkü…

Volkan Demirel: Güçsüz takımlara kaybettik; çünkü…

Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel, takımı daha aşağı sıralarda bulunan takımlara karşı puan kaybetmesini, o maçlarda seyircilerin tribünlere ilgi göstermemesine bağladı.

Başakşehir gibi manâlı bir takımı yenmelerinin çok önemli olduğunu söyleyen Demirel maç sonrası şu ifadeleri kullandı:

Maça çıkarken devam mı bitmiş mı maçına çıktık. Yenildiğimiz takdirde puan farkı çoğalacaktı, uzaklaşacaktık zirveden. 25-30 dakika çk basklılı oynadık ve golü bulduk. Neticesinde 1 gol attık lakin 3-4 önemli gol pozisyonumuz var. Onlara karşı çok üstün bir skor elde edecektik. Hoş bir başarı ama bu galibiyetin en büyük etkisi taraftar. Onlar olmadan biz bir şey yapamıyoruz. Biz yorumlama yaptık ve o açıklamayı dikkate alanlar stada geldiler. Onlar gelince bizim işimiz daha çok kolaylaşıyor.

Burada artık her şeyi bir yana bırakıp Fenerbahçe’nin başarısı için çalışmamız gerekiyor. Ligin liderini yakaladığımız pozisyonlarla 1-0 yenmeyi bildik.

Kaybettiğimiz maçlarda çoğunlukla ligin daha aşağı sıralarda olan takımlar, o maçlara alaka göstermiyor taraftarımız. Taraftarımız olduğu sürece biz Şükrü Saracoğlu’nda hiçbir maçı kaybetmeyiz. Ben olmam kalede başkası oynar, Moussa yerine başkası oynar fakat onların yerini başka biri dolduramaz.

Fenerbahçe – Başakşehir maçını 22 bin 598 biletli seyircinin izlediği kaydedildi.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ