29.01.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Watermark Plus

Watermark Plus
Rate this post

Watermark Plus; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, kendi çektiğiniz fotoğraflarınızın telif haklarını gözetmek nedeniyle filigran eklemenize olanak tanıyan inanılmaz bir yazılım.

Oldukça pratik bir filigran ekleme yazılımı olan Watermark Plus aynı anda pat diye artı fotoğraf üzerine filigran eklemenize imkan tanıyor. Bu sayede süre kazanarak saniyeler içerisinde fotoğraflarınızın tümüne filigran ekleyebilirsiniz.

Hem yazılım fotoğraflarınızı çabuk bir şekilde yeniden boyutlandırma ve dönüşüm şansına sahipsiniz. Bu sayede fotoğraflarınızı popüler olarak kullanılan JPEG, TIFF, BMP, PNG formaları aralarında dönüştürebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yazılımda yer alan “WYSIWYG” özelliği doğruca fotoğraflarınıza dönüştürmeden önizleme yapabilir ve zorunlu durumlarda her yerde düzenleyebilirsiniz.

Bambaşka boyutlardaki fotoğraflarınızı otomatik olarak boyutlandırmanıza müsade veren yazılım ile metin yazı tipi, stil, renk, hizalama gibi ayarlarını zahmetsizce yapılandırabilirsiniz.

Watermark Plus indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ