17.03.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Yumurta ile cilt bakımı

Yumurta ile cilt bakımı
Rate this post

YÜZÜNÜZÜ SIKILAŞTIRIN
Yüzünüzü ve boynunuzu ılık suyla yıkayın. Bir tane yumurtayı çırparak köpürtün. Ağzınız ve göz çevreniz hariç tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 15-20 dakika beklettikten sonradan nemli bir bezle silin.

AKNE VE SİVİLCELERE YUMURTAYLA VEDA! Yüzünüzü yıkayıp durulayın. Yumurta beyazını köpürtüp 2 kaşık limon suyuyla çırpın. 1/2 kaşık bal ekleyin. Ağzınız ve göz çevreniz hariç yüzünüze uygulayıp 10-15 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın.

GÖZ KAPAKLARINI KALDIRIN! 
Göz kapaklarınızı temizleyip kurulayın. Bir yumurta sarısını köpürene değin çırpın. Kırışık olan bölgelere sürün ve kuruyana dek gözlerinizi açmayın. Temizleyin.

GÖZ ALTINDA NE ŞIŞKINLIK KALSIN NE DE KIRIŞIKLIK
Göz altlarınızı uygun bir şekilde temizleyip kurulayın. Yumurtanın içini çıkarıp dikkatlice zarını soyun. Çıkardığınız zarı gözlerinizin altına uygulayın. Gözlerinizle temas etmemesine özen gösterin. Göz altlarınızda gerilme hissedene dek bekleyin. Ilık suyla yıkayın.

SAÇLARI TEMİZLEYİN! 
1-2 yumurta sarısını çırpın, ½ ezilmiş avokado ekleyip karıştırın. Saçlarınıza uygulayıp 30 dakika bekletin. Yumurtaların pişmemesi için soğuk suyla yıkayın, şampuanlayın.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ