11.04.2018 - TURKMynet.Com Portalı & Sohbet ve Eğlence Sitesi

Zayıf Bacaklar için !

Zayıf Bacaklar için !
Rate this post

Zayıf Bacaklara Ulaşmanın 3 Yolu

Kadınların büyük bir kısmı bacaklarından yakınıyor. Hoş ve ince bacaklara sahip elde etmek için ameliyatlara boyun eğmeniz veya el yakan çalışma aletleriyle uğraşmanız gerekmiyor. Daha düzgün bacaklara sahip olmanın yolu, iyi bir diyet ve klasik egzersizlerden geçiyor.

Uzmanlara göre, daha aşağı butlarınızı inceltmek için o bölgeye karşın egzersizler yapmak gerekiyor. Sadece yürüyüş yerine getirmek, merdiven çıkmak ve aerobik yerine getirmek bu sorunlu bölgeyi şekile sokmaya yetmiyor.

Yağlı ve yumuşak bölgeyi sıkılaştırmak için yöresel çalışma karşılayan spesifik hareketler yerine getirmek gerekiyor. Dürüst noktaya içten çeşitte ve yeterli miktarda egzersizle hedefe kilitlenmek gerekiyor. Benzer hareketi pozitif yerine getirmek vücudunuzu şekle sokmak yerine hasar verir.

Size önereceğimiz egzersizleri her etap için 15 kez tekrarlayın ve dinlenmeden bütün egzersizleri tamamlayın. 3 egzersizi de yaptıktan sonra 15 dakika dinlenin ve bu kombinasyonu iki kez daha tekrarlayın.

Bir ayak havada olacak şekilde yatarak iç butları baskı yapmak :

Omuzlarınız yere bağlantı edecek şekilde sırt üstü yatın. Bacaklarınızı ileriye dürüst en ince ayrıntısına kadar gerin ve dizlerinizi kırmadan düz tutmaya çalışın. Sağ topuğunuzu yerden 15 cm değin yukarıya kaldırın ve sol bacağınız gergin haliyle dururken sağ topuğunuzu diğer ayağınızın soluna kilitleyin. Sağ topuğunuz sol topuğunuza kavuşturana kadar bu yönde bacaklarınızı gererek hareket ettirmeye devam edin. Hareket ettirdiğiniz but üzerindeki basıncı kaldırmadan açılış pozisyonuna dönün. Aynı hareketi sol bacağınızda tekrarlayın.

Tek ayak üzerinde ayakta durmak :

Sırtınız dik bir şekilde ayakta durun. Bacaklarınız aralarında birazcık uzaklık olmasına uyarı edin. Dizleriniz gergin bir şekildeyken sağ bacağınızla 15 cm çapta bir daire çizmeye çalışın. Diziniz ve kaslarınız olabildiğince gergin bir şekildeyken sağ ayağınızı sol bacak parmaklarınızın üzerinden geçirin. Harekete sağ topuğunuz sol topuğunuza değişene dek devam edin. Bacaklarınızın gerginliğini bozmadan açılış pozisyonuna geri dönün ve hareketi sol bacağınızda tekrarlayın.

Makas şeklinde uzanarak :

Sırt üstü yatın ve bacaklarınızı öne içten gerin. Topuklarınız bağlantı halindeyken üçgenin taban olmayan kenarı parmaklarınızı uzanabildiğiniz değin uzak bir mesafeye gerin. But parmaklarınızın ve ayak kaslarınızın gerginliğini bozmadan bacaklarınızı makas biçiminde açabildiğiniz dek fazla açın. Dinlenmeden başlangıç pozisyonuna dönün ve hareketi tekrarlayın
Saçlarınızın Daha Seri Uzamasını İster misiniz?

Saç köklerimiz saç tellerine yaşam veren organlarımızdır. Saç köklerimiz bayağı koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm az önce bilinmemektedir.

Bir Takım ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere ast olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır. Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damaraları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin, oksijenin hücrelere ulaşımını engelleyen bir faktördür. Uyarı edilecek olursa saç uzamasını olumsuz yönde etkileyen faktörler yaşantımızda sık karşılaştığımız faktörler. Saçlarının seri uzamasını isteyen kişileride etkileyen faktörlerdir. Saç yapımı ile ilgili olarak bir takım vitaminlerin önemli olduğu günümüzde biliniyor. Fakat bu vitamin ve mineraller günlük beslenmemiz yolu ile zaten alınan vitaminlerdir. ara sıra destek olarak bu herif vitaminlerden elde etmek eksiklik varsa düzeltir.

Saçların uzamasını hız yapmak için yapılacak en iyi şey saçların uzamasını azaltan faktörler ile savaşmaktır.

Sağlıklı besin, özellikle sebze ve meyvaların ağırlıklı olduğu beslenme tarzları, bol su içmek, düzenli ve yeterli uyku çok önemlidir. Stress yine salgılattığı adrenalin gibi hormonlar yolu ile damarlarda daralmaya yol açar ve saç köklerinde beslenmeyi bozar. Stresi düşürecek önlemlerde saç uzması açısından önemlidir. Sigara içerdiği nikotin ve karbon mono oksit gazı ile negatif etkileri olan bir faktördür. Nikotin damarları daraltırken, karbon mono oksit gazı kanda oksijen taşınmasını bozarak hücreli beslenmesini bozarlar. Yeterli gıda ve oksijen alamayan saç köklerinin bayağı üretimlerini yapması zordur. Saç derisine uygulanacak sıcak havlular, hafif masajlar bu bölgede dolaşımı arttıtacak ve saç köklerinin alışılagelmiş beslenmesini sağlayacaktır.
Her Tarafta ayağa seksi görünmek için

Seksilik yalnızca vücudumuzun emin bir bölgesine atfedilecek bir koşul yok natürel… Her ne dek erkeklere öyle geliyorsa da, seksi bir bayan gerçekten bakımlı bayan demektir.

O halde hemencecik şu önerileri uygulayın ama, durmadan en seksi kadın seçilen kimi ünlü kadınlardan bir farkınız kalmasın.
Neyimiz yetersiz di mi?

Dudaklar için
Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya kırmızı renkte dudak boyası veya dudağın doğal rengi. Ilk durumda kırmızının
teninizle düzenli bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun sürükleyici
ve daimi olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten
daha sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız yalnızca parlatıcı sürün.

Göğüsler için
İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar içeren kremi seçim edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar içeren bir kremden yanlamasına kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha dairesel görünmesini sağlar.

Saçlar için
Saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırarak defalarca “ışıltılı” görünebilirsiniz. Bir başka teklif de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol yığılmış topuzun defalarca seksi göründüğünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

Ayaklar için
Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe
görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu belli. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

Boyun için
Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzu gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, uzunlamasına sürülen tem renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna sürüklemek için yeterli. Boynu bütünüyle açıkta adamak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir tercih.

Eller için
Tırnaklarınızın hepsi aynı uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız bambaşka boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yandan kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilirler. Enteresan, fakat fazla işaret olmayan bir yüzük de ayrı bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ